Galaxy M20’den ilk sızıntılar!

Galaxy M seri telefonlarının montajı başladı , donanımın daha fazla sızıntısını görmek zorundayız. Bugün, Galaxy M20 için ekran camının bir fotoğrafı, gözyaşı çentiğini gösteren bir yüzey ortaya çıkardı. Samsung için bir ilk, bunların bir kaç sırasına sahip olmayan diğer yapımcılardan biriydi.

Bu ekran 5.6 inç ölçülerinde ve 1080p + çözünürlüğe sahip bir Super AMOLED panele sahip olacak. Galaxy (M-serisinin yerini almayı hedefleyen) telefonlarda genellikle düşük seviyelerde LCD’ler ve hatta daha yüksek olan Galaxy A8’ler LCD ile gidebilir.

Samsung Galaxy M20, çok etkileyici bir giriş seviyesi telefon olacak durumda şekilleniyor. Karşılaştırmalar, bir Exynos 7885 yonga seti tarafından destekleneceğini gösteriyor. İki konfigürasyonda gelir: 3 / 32GB ve 4 / 64GB. Bu büyüklükteki ve bu pazar segmentindeki bir telefon için 3,300mAh’lik ruminli pil kapasitesi oldukça cömert görünüyor.

Diğer gayri resmi özellikler arasında arka tarafta 16 MP ana kamera ve 5 MP selfie kamerası bulunuyor. Görünüşe göre çift kamera yok (kesinlikle ön tarafta değil).

Samsung’un yeni M serisini tanıtacağına dair hiçbir belirti yok ama onları 2019’un başlarında görmeyi bekliyoruz (üretim zaten devam ediyor).

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz