Facebook’un Yeni Hatası Can Sıkıyor

Facebook dünyada en çok kullanılan sosyal medya siteleri arasında bulunuyor. Bu nedenle oldukça fazla kullanıcıya sahip olmasıyla birlikte en ufak bir sorun yaşatması kullanıcıları bir hayli etkiliyor. Son zamanlarda Facebook yeni sorunu kullanıcıların canını bir hayli sıkıyor.

Son zamanlarda Facebook cephesinde sular pek durulmuyor. Eşine daha önce Twitter’da karşılaştığımız sorunlardan birisi bugünlerde Facebook’u tehdit ediyor.

Sorun Eski Mesajlar

Hatırlanacağı üzere Facebook 2015 yılında ‘’ bugün ne olmuştu ‘’ adı altında bir özellik geliştirmişti. Kullanıcılar ise 2015 yılında getirilen özelliğin yeniden geldiğini düşünse de aslında olay düşünüldüğü gibi değil. Facebook eski mesajlar ‘’ yeni etiketi ‘’ kullanıcıların karşısına çıkıyor.

The Verge Sorunu Doğruladı

The Verge bilindiği üzere Facebook’un sözcüsü olarak teknoloji üzerine paylaşımlarda bulunuyor. Verge, ‘’ kullanıcılarımızdan bazıları eski mesajlar ile karşılaştıklarını söylediler. Yaptığımız araştırmalar hata olduğunu gösteriyor. Verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz kısa sürede sorunun düzeltileceğini söyledi ‘’

Mesajları Tamamen Silmeniz Gerekiyor

Facebook’ta paylaşımlar veya mesajlar tamamen silinmediği sürece saklanıyor ya da kalıyor. İleride eski mesajlarınız ile yüzleşmek zorunda kalmak istemiyorsanız eğer mesajları tamamen silmenizde fayda olacak.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz