Far Cry New Dawn çok yakında!

Aralık ayı başlarında bir sürpriz teaser ardından, Far Cry New Dawn oyun Ödülleri 2018 sırasında ortaya çıktı. Far Cry 5 olaylarından 17 yıl sonra kıyamet sonrası bir Hope County’de yer alan New Dawn, Far Cry oyununda tamamen yeni bir dönüş sunuyor. Dünyayı dolaşan mutasyona uğramış hayvanlar ve hope County’den ölümcül highwaymen süpürme malzemelerinden oluşan bir çete ile, hayatta kalanların geri savaşmasına yardımcı olmak için size kalmış.

İşte en güncel fragman ve oyun haberlerine çıkış tarihinden ve ön sipariş bilgisinden Far Cry New Dawn hakkında bilmeniz gereken her şey.

Far Cry New Dawn çıkış tarihi ne zaman?

Oyun Ödülleri 2018’de açıklandığı gibi, Far Cry New Dawn 15 Şubat 2019’da piyasaya sürülecek ve PS4 , Xbox One ve PS4 Pro ve Xbox One X için destekli PC için hazır olacak.

Ancak birkaç ay boyunca serbest bırakılmasa da, oyunun ön siparişleri zaten yayında ve şimdiden birçok yeni oyundan daha ucuz. Far Cry New Dawn için ön sipariş edebilir.

Far Cry New Dawn fragmanı

Far Cry New Dawn, romanın, Far Cry 5 olaylarından 17 yıl sonra, kıyamet sonrası bir Umut Bölgesi’nin resmini çizdiğini ortaya koyuyor. Henüz Far Cry 5’i bitirmediyseniz, fragmanı izlememenizi tavsiye ediyoruz çünkü spoiler içerir.

Far Cry New Dawn oyun haberleri

Yukarda bahsedildiği gibi, Far Cry New Dawn, Far Cry 5 antagonisti Joseph Seed’den başka hiçbirisinin neden olduğu küresel bir nükleer felaketten 17 yıl sonra, kurgusal Hope County, Montana’da gerçekleşiyor. Açık dünyanın temeli aynı Far Cry 5’tir, fakat nükleer serpinti onu dönüştürmüştür. Hem çevre hem de içinde yaşayan canlılar açısından. Eğer FC5’teki ayılar zorduysa, New Dawn’ın açık dünyasında dolaşan mutasyona uğramış yaratılmışlardan bazılarını görene kadar bekleyin.

New Dawn yeni bir tehlike getiriyor; Otoyolcular ve liderleri, İkizler. Mickey ve Lou nükleer saldırıdan sonra yasa dışı bir sınırda büyüdü ve çöpçüleri ile birlikte tüm mevcut kaynakları almak için Hope County’i parçaladılar. Hayatta kalanların daha güçlenmelerine, ölümcül silahlara el koymalarına ve Refahın hayatta kalması için savaşmak için beklenmedik ittifaklar kurmanıza yardımcı olmak size kalmış.

Refah, ev üssünüz ve hayatta kalanların Kalesidir. Sadece daha saçma post-apokaliptik bir çok silah, araç zanaat mümkün olmaz. Refah da kiralık Huns ev ve Boomer hala etrafında olmayabilir iken (17 yıl 20 yıl içinde uzun bir zamandır!), bir el ödünç hazır etrafında yüzen bazı tanıdık yüzler vardır.

Far Cry oyununda ilk kez, açık dünyayı terk edebilecek ve ABD’de, sulak alanlardan kanyonlara ve diğer gerçek dünyadaki yerleri keşfedebilirsiniz. Bu faaliyetler Keşifler olarak adlandırılır ve ellerinizi değerli materyallere kavuşturmak için bir fırsat sunar ama kıyametin etkileri çok geniş olduğu için çabucak içeri girmeniz daha iyi olur.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz