General Mobile Cihazlarında Taksit İmkanı Sunuyor!

Son zamanlarda hızlı çıkış yapan akıllı telefon markalarından olan General Mobile, yeni cihazlarını geliştirerek piyasaya sürmeye devam ederken, bu cihazların diğerlerine göre daha uygun ve geniş özelliklere sahip olmasından dolayı oldukça tercih edilmektedir. Eskiden 12 aydan 24 aya kadar taksit imkanı ile cihaz alabilirken şimdi yeni bir kanun ile bu taksitler düşürülmüş olup, tüm cihazlar telefon bayilerinde hat üzerinden 6 aya varan taksitler ile satılmaya başlanmıştır. Bu durum da tabi ki cihazlarda satışların düşmesine neden olmuş olup, General Mobile bu durum da kendi bünyesinde satış yaptığı telefonlardan bazılarında 11 ay taksit imkanı sunmuştur.

General Mobile ’den Büyük Kampanya!

General Mobile büyük kampanya başlatmış olup, GM 9 Pro, GM 8 ve GM 8 Go modellerin de taksit seçeneği sunmaktadır. General Mobil cihazlarından olan GM 8 Go modeli Android GO işletim sistemi ile çalışmakta olup, bu cihazlarda 11 ay taksit ve 100 TL aylık ödemeler ile ulaşabilirsiniz.

GM 9 PRO 11 Ay Taksitle Alınabilecek!

Yetkili satış bölgelerinden ve internet mağazalarından satın alma imkanına sahip olabileceğiniz GM 9 Pro 11 ay taksit ile satın alınabilirken, aynı zaman da 299 TL aylık ödemeler ile sahip olunabilecektir. GM 8 ise 11 ay taksit ile 140 TL üzerinden satın alınması mümkün olacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz