Google ve Levi’nin akıllı ceketi

Google ve Levi‘nin Jakarlı akıllı ceketi , tespit edilen telefonunuzu yanlışlıkla geride bırakmanızı önlemek için tasarlanmış yeni bir işlev ortaya çıkarmıştır.

Always Together olarak adlandırılan özellik, ceketin telefonunuzdan çok uzakta hareket etmesi durumunda otomatik olarak kapanacak bir uyarıdır. Tetiklendiğinde, bildirimler her iki uçta da olur. Dolayısıyla, telefonunuz bir bildirim alacak ve ceketin imza kılıfı etiketi de yanıp sönecek ve titreşecek. Daha önce, cep telefonunuzda atanmış bir jestin telefonunuzu tam ses seviyesinde çalmasını sağlayabileceği bir “telefonunuzu bul” el kitabının mevcut olduğu belirtildi.

Akıllı telefonunuz için, müzik kontrolleri ve Google Haritalar’daki gezinme pingleri gibi akıllı telefonunuzdaki şeyleri kontrol etmek için zaten dokunmatik girişleri kullanabilen şık bir eklenti. Bu yılın başlarında, Jacquard platformunda yapılan bir güncelleme, paylaşım uyarıları desteği ve konumların kaydedilmesi için bir harita üzerinde iğne damlaları gibi bir dizi başka işlev getirdi. Bütün bunlar için ceketin 350 $ fiyat etiketini ödemeniz gerekiyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz