Microsoft Apple ile Resmen Dalga Geçiyor!

Teknoloji devlerinin sürekli olarak birbirleri ile rekabet içerisinde olması aslında doğal bir durumdur. Fakat bu durum bazı zamanlarda birbirlerine atıf yapmaları ile birlikte aslında eğlenceli görüntülerin ortaya çıkmasını sağlamaktadır. Buna göre ise Microsoft yeni yayınlamış olduğu Surface tablet reklamı ile Apple ile resmen dalga geçtiği görüldü.

Surface Tablet Reklamı ile Apple Gönderme!

Microsoft yeni geliştirdiği ve piyasaya sunduğu Surface tabletine yeni reklam filmi çekmiş olup, reklam filmi renkli görüntüleri ortaya koymuştur. Bu görüntülerde ise dikkat çeken, yeni çıkardığı Surface tableti ile iPad’i karşılaştırmış olup, reklamda bir çocuk babaannesi ile tablet almaya gittiğinde çocuk ben artık 6 yaşında değilim bana iPad alma diyerek Surface tabletten istediğini belirtmiş olup, buna göre tercihini Microsoft’tan yana kullanmıştır. Bu durum adeta Apple bir gönderme niteliğinde olup, kendi tabletinin daha özellikli olduğunu anlatmaya çalışmaktadır. Peki, gerçekten öyle mi?

Surface Pro 4 Özellikleri

Microsoft Surface serisi arasında yer alan ve yeni piyasaya sürdüğü Surface Pro 4, kolay taşınabilme özelliği ile dikkatleri çekmekte olup, tam anlamı ile masaüstü deneyimi sunan yüksek güce sahip bir tablettir. Sadece oyun amacı ile değil iş, ödev gibi konular da sizlere profesyonellik sağlayacak olan Surface Pro 4, ideal seçenekler arasında yer almaktadır. Buna göre de iPad tabletlerine göre daha gelişmiş olduğu söylenebilir.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz