Tanıtım

Samsung, Pie beta sürümünü o telefonlar için yayıyor!

Samsung, ABD ve Güney Kore'deki Galaxy S9 ve S9 + 'yı yeni One UI ile birlikte piyasaya sürdüğü Android 9.0 yazılım ön izleme testiyle çoktan test etmeye başladı. O zamandan beri, Samsung Galaxy Note9 Amerika Birleşik Devletleri'nde beta için kayıtları gördü

Samsung M serisi sizleri çok şaşırtacak!

Galaxy M seri telefonlarının montajı başladı , donanımın daha fazla sızıntısını görmek zorundayız. Bugün, Galaxy M20 için ekran camının bir fotoğrafı, gözyaşı çentiğini gösteren bir yüzey ortaya çıkardı.

Galaxy Note9’un beklenen rengi çok yakında!

Geçtiğimiz ay Samsung, Galaxy Note9'un ilk kar beyazı için yeni bir renk sunmuştur. İlk çıkışını Tayvan'da gerçekleştirdi ve şimdiye kadar başka pazarlar için henüz açıklanmadı, ancak yeni pazarlara çok yakında girecektir.

OnePlus CEO’su Lau’dan çok iddialı bir mesaj!

OnePlus, 5G telefonunu Haziran 2019'dan önce piyasaya sürmeyi umuyor; şirketin CEO'su Pete Lau, bir tercüman aracılığıyla verdiği demeçte. Lau, bir zaman dilimi için tahmin istendiğinde, "Biz Mayıs sonuna kadar inanıyoruz," dedi.

Samsungtan katlanır telefona esnek batarya geliyor!

Samsung'dan Yeni Batarya Patenti Kısa süre önce çıkan haberlere göre Samsung yeni bir cihaz piyasaya çıkaracak olup, çıkan bu cihazın katlanabilir ekrana sahip olması beklenmektedir. Yılın ilk çeyreğinde çıkması beklenen bu cihaz,...

OPPO’dan bir amiral gemisi daha!

Önceki yıllarda orta ölçekli pazara öncelik verdikten sonra, OPPO bu yılın başlarında Hindistan'daki amiral gemisi Find X'i tanıttı. Şirket bu ivmeyi devam ettirmeye devam ediyor ve ülkedeki R17 Pro'yu piyasaya sürdü.

Xiaomi, yeni ürünü ile piyasaya damga gibi vuracak!

Xiaomi, harici ZMI pilinin 20.000 mAh kapasiteli geliştirilmiş bir versiyonunu piyasaya sürdü. Ürünün şarj gücünü 27 watt artırdı.

Nokia 8.1 lansmana 1 gün kala sızdı!

HMD Global, 5 Aralık'ta Nokia 8.1 smartphone'un tanıtımını yaptı. Ancak resmi duyurudan bir gün önce, ağın, yeniliğin bazı özelliklerini ve özelliklerini gösteren tanıtım videosu olduğu ortaya çıktı.

Sony geç kalsa da Xperia serisiyle atağa geçmek istiyor!

Çin online mağazası, amiral gemisi Sony Xperia XZ4'ün özelliklerini paylaştı. Şubat ayı sonunda MWC 2019'da sunulacak.

Google ‘En İyi Oyun’ ödülünü hangi oyuna verdi?

2018'in kazananlarına ve kaybedenlerine baktığımızda, yıl sonu listelerinin ve ödüllerinin sona ermesi anlamına geliyor. Google Play, 2018'in kendi önemli olaylarını yayınladı. Popüler savaş royale oyunu PUBG Mobile iki ödüle layık görüldü.
- Advertisement -

UYGULAMALAR

Apple’ın en iyi uygulamaları belirlendi!

2018 yılının sonuna doğru yaklaştığımız bu günlerde yıl içinde neler olup bittiği büyük şirketler tarafından ele alınan konular olmaya başladı. Apple’da 2018 yılının en iyi İOS uygulamaları açıklandı. Editörlerin oluşturduğu listeye göre bakalım hangi uygulamalar ön planda?

İNTERNET