OnePlus 5G telefonu çok yakında!

OnePlus, 5G telefonunu Haziran 2019’dan önce piyasaya sürmeyi umuyor; şirketin CEO’su Pete Lau, bir tercüman aracılığıyla verdiği demeçte. Lau, bir zaman dilimi için tahmin istendiğinde, “Biz Mayıs sonuna kadar inanıyoruz,” dedi.

OnePlus 5G henüz çıkmadı ve OnePlus , 5G telefonun Avrupa’daki Snapdragon 855 yongasetini kullanan ilk telefonu olacağını duyurdu. Çin telefon markası , dünyanın dört bir yanındaki diğer kablosuz ağlar aracılığıyla cihazı kullanıma sunmadan önce , İngiltere’deki EE ile ilk 5G telefonunu sunacak.

Telefon üreticisi, ilk OnePlus 5G telefonunun , bir editörün seçimi olan OnePlus 6T‘ye yönelik beklenen takip cihazı olan OnePlus 7’ye sahip olmayacağını da doğruladı. Daha önce bildirdiği gibi, OnePlus mevcut telefon ailesinin ( OnePlus 3T , 5, 6 ve benzeri) dışında var olan ikinci bir 5G telefon hattına dönüşecek. Bu, OnePlus’ın 2015’teki OnePlus X’i takiben ayrı bir ikinci satır oluşturduğu ikinci kez işaretleyecektir.

Her ne kadar OnePlus’ın ana hattından farklı olsa da, 5G telefonu harici olarak 4G kardeşlerine çok benzeyecek. Bununla birlikte, dahili olarak, alt-6 olarak bilinen kablosuz spektrumun bir kısmını kullanan bir 5G anteni olacaktır, ki bu OnePlus’ın daha kısa sürede en yüksek 5G hızlarından sorumlu spektrumun mmWave (milimetre dalga) kısmına kıyasla dağıtılmasının nispeten daha kolay olduğunu göstermektedir. alt-6’dan daha geniş.

Lau, OnePlus’ın 5G telefonun 200 $ ile 300 $ arasında fiyat atlayışını haklı çıkaracak başka benzersiz özelliklere sahip olup olmayacağına hala karar verdiğini söylüyor. Lau, 4G telefonlardan daha pahalı bileşenlerin bir sonucu olarak 5G telefonu üretiyor.

Lau, “5G ürününün büyük satışlara denk gelmesi beklenmiyor.” Dedi. “Hala bunu söylemek için erken ama 2020 yılına kadar zaten çok farklı olabilir.” dedi.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz