Tanıtım

Samsung M serisi sizleri çok şaşırtacak!

Galaxy M seri telefonlarının montajı başladı , donanımın daha fazla sızıntısını görmek zorundayız. Bugün, Galaxy M20 için ekran camının bir fotoğrafı, gözyaşı çentiğini gösteren bir yüzey ortaya çıkardı.

Galaxy Note9’un beklenen rengi çok yakında!

Geçtiğimiz ay Samsung, Galaxy Note9'un ilk kar beyazı için yeni bir renk sunmuştur. İlk çıkışını Tayvan'da gerçekleştirdi ve şimdiye kadar başka pazarlar için henüz açıklanmadı, ancak yeni pazarlara çok yakında girecektir.

Samsung favori Tabletini güncelledi!

Ekim ayında, Galaxy Tab S3, Almanya'da güvenlik güncellemesini Ağustos 2018'e yükselten bir güncelleme aldı. Aynı zamanda, İngiltere'de LTE ile Galaxy Tab S3, ancak Ekim güvenlik yaması dahil edildi başka bir güncelleme aldı.

Samsungtan katlanır telefona esnek batarya geliyor!

Samsung'dan Yeni Batarya Patenti Kısa süre önce çıkan haberlere göre Samsung yeni bir cihaz piyasaya çıkaracak olup, çıkan bu cihazın katlanabilir ekrana sahip olması beklenmektedir. Yılın ilk çeyreğinde çıkması beklenen bu cihaz,...
- Advertisement -

UYGULAMALAR

Instagram Direct yeni bir özellik ekledi!

Instagram Direct, arkadaşlarınızla ya bire bir veya grup ayarlarıyla sohbet ettiğiniz hizmetin alanı yeni bir özellik kazanıyor. Bu özellik uygulamaya ''sesli mesajlar'' desteği getirecek.

İNTERNET