Galaxy Tab S3 güvenlik güncellemesi

Ekim ayında, Galaxy Tab S3, Almanya’da güvenlik güncellemesini Ağustos 2018’e yükselten bir güncelleme aldı. Aynı zamanda, İngiltere’de LTE ile Galaxy Tab S3, ancak Ekim güvenlik yaması dahil edildi başka bir güncelleme aldı.

LTE versiyonundaki Galaxy Tab S3’ün aynı güncellemeyi alması çok uzun sürmedi. Yaklaşık bir ay sonra, yalnızca WiFi sürümündeki Galaxy Tab S3, güncellemeyi de alıyor. Beklendiği gibi başka değişiklik yok.

Ekim 2018’de artan güvenlik haricinde, güncelleme için değişiklik listesinde başka hiçbir şey listelenmiyor. S3 sekmesinin güncellemesi, geçtiğimiz yılın tablet amiral gemisinin LTE versiyonu için sırasıyla T820XXU2BRJ1 ve T825XXU2BRJ1 yapı numaralarına sahiptir.

Güncelleme derhal kullanıma sunulacak. Lütfen güncellemenin dalgalar halinde yuvarlanacağını ve geç kalacağını unutmayın. Değişim çağında bahsedilmeyen başka gelişmeler fark ettiniz mi? Maalesef henüz bir şey öğrenemedim.

Samsung neden Tab S3 SM-T820 güncellemesine çok zaman ayırdı, şu anda bilinmemektedir. Her şeyden önce, geçtiğimiz yıl modeli Ekim güvenlik yamasını alır. Oldukça güncel ve oldukça geç olmamakla birlikte.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz