Samsung Galaxy Note9 Pie beta sürümü

Samsung, ABD ve Güney Kore’deki Galaxy S9 ve S9 + ‘yı yeni One UI ile birlikte piyasaya sürdüğü Android 9.0 yazılım ön izleme testiyle çoktan test etmeye başladı. O zamandan beri, Samsung Galaxy Note9 Amerika Birleşik Devletleri’nde beta için kayıtları gördü, ancak bugüne kadar firmware henüz itti.

Bugüne kadar, Samsung tescilleri açtı ve Samsung Galaxy Note9 için Hindistan ve Almanya’da beta firmware OTA’yı bastırmaya başladı ve nihayet ABD’de Samsung + uygulamasında kayıtlı olanlara OTA’yı zorlamaya başladı.

Güncelleme, Almanya için yaklaşık 1,532 MB ve ABD merkezli Not için yaklaşık 1,681 MB civarındadır. Not9’un yalnızca ABD Unlocked varyantının şu anda beta için uygun olduğunu unutmayın. Hindistan ve Almanya’dakiler için, Samsung’un yalnızca beta programlarında yalnızca belirli sayıda katılımcıya izin verdiğinden, mümkün olan en kısa sürede Samsung Üyeleri uygulamasına kaydolmanız gerekir.

Yeni beta, Unicode 11.0 emojisi, yeni saat stilleri, genel UI değişiklikleri için destek sağlıyor, Samsung DeX çift ekran desteği alıyor ve Samsung’un stok uygulamalarının çoğunda yeni bir görünüm elde ediliyor.

Avrupa’daki diğer ülkeler Galaxy Note9’daki Android Pie beta sürümüne uygun hale gelmesi çok uzun sürmeyecektir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz