Tanıtım

Google’dan bir yenilik daha!

Google'dan Dosyalar'a yapılan son güncelleme şu anda kullanıma sunuldu ve bununla birlikte bazı yeni işlevler geliyor. Google'ın 1.0.224103129 sürümündeki dosyaları artık USB OTG depolama alanını destekliyor.

5G çılgınlığı fiyatlarda ki çılgınlığa da sebep oldu!

Gelecek yıl 5G dünyadaki hemen her yere yayılmaya başlayacak. Ancak, erken benimseyenler olmak isteyenler muhtemelen 5G cihazlarının fiyatlarını oldukça kazık bulacaklardır.

Youtube’tan en çok kazanan youtuber sadece 8 yaşında!

İnternettenpara kazanma yöntemleri artık o kadar gelişti ki neredeyse herkesinternetten gerek satış yaparak, gerek site yaparak gerekse farklı sitelerüzerinde paylaşım yaparak ilgi çekmiş olup, bu şekilde ek gelir eldeetmektedir.

Qualcomm, Windows 10 için yonga seti duyurdu!

Hawaii'deki Snapdragon Zirvesi'nde Qualcomm, Windows 10 bilgisayarları için tasarlanan en son yonga setini tamamladı. Bu yonga seti Snapdragon 8cx olarak tanımlandı. Bu, Snapdragon 850'nin halefi ama tamamen farklı bir canavar.

Microsoft’tan dev yenilik!

Microsoft, Edge tarayıcısının motoru EdgeHTML'den Chromium'a değiştireceği konusunda son zamanlarda çıkan bir söylentiyi resmen onayladı.

Samsungtan katlanır telefona esnek batarya geliyor!

Samsung'dan Yeni Batarya Patenti Kısa süre önce çıkan haberlere göre Samsung yeni bir cihaz piyasaya çıkaracak olup, çıkan bu cihazın katlanabilir ekrana sahip olması beklenmektedir. Yılın ilk çeyreğinde çıkması beklenen bu cihaz,...

Microsoft Apple ile Resmen Dalga Geçiyor!

Teknoloji devlerinin sürekli olarak birbirleri ile rekabet içerisinde olması aslında doğal bir durumdur. Fakat bu durum bazı zamanlarda birbirlerine atıf yapmaları ile birlikte aslında eğlenceli görüntülerin ortaya çıkmasını sağlamaktadır.

Facebook sözcüsü : Hata var en kısa zamanda çözeceğiz!

acebook dünyada en çok kullanılan sosyal medya siteleri arasında bulunuyor. Bu nedenle oldukça fazla kullanıcıya sahip olmasıyla birlikte en ufak bir sorun yaşatması kullanıcıları bir hayli etkiliyor. Son zamanlarda Facebook yeni sorunu kullanıcıların canını bir hayli sıkıyor.

Microsoft’tan Chrome OS’a çelme!

Microsoft, Google'ın Chrome OS'siyle rekabet etmek için tasarlanmış yeni bir işletim sistemi olan Windows Lite'ı geliştiriyor.

İnsansız arabalar Rus yollarında!

Daha önce , 1 Aralık'tan itibaren, kış koşullarında insansız araçların testinin Rusya'da başlayacağı bildirildi, ancak bugün Avtonet örgütü basın sekreteri Yaroslav Fedoseyev, RBC yayınının 2019 yılının başına ertelendiğini söyledi.
- Advertisement -

UYGULAMALAR

Instagram Direct yeni bir özellik ekledi!

Instagram Direct, arkadaşlarınızla ya bire bir veya grup ayarlarıyla sohbet ettiğiniz hizmetin alanı yeni bir özellik kazanıyor. Bu özellik uygulamaya ''sesli mesajlar'' desteği getirecek.

İNTERNET