En Çok Kazanan 3 Youtube Yıldızı

İnternettenpara kazanma yöntemleri artık o kadar gelişti ki neredeyse herkesinternetten gerek satış yaparak, gerek site yaparak gerekse farklı sitelerüzerinde paylaşım yaparak ilgi çekmiş olup, bu şekilde ek gelir eldeetmektedir.

Para kazanma yöntemleriarasında yer alan seçeneklerden birisi de Youtube olup, Youtube kanalı açarakve ilgi çekici videolar koyarak para kazanmanız mümkündür. Öyle ki bu şekildemilyonlar kazanmak bile mümkün. Bizde size bu konu ile ilgili en çok kazanan 3 YouTube yıldızıhakkında bilgi vererek hangi videolar ile nasıl kazandıklarına yer vereceğiz.


En ÇokKazanan Youtube Fenomenleri

DudePerfect  (20 Milyon dolar)

Egzersiz videoları ile ön plana çıkan ve listenin üçüncüsırasında yer alan Dude, toplamda 36 milyon abone ile birlikte bu yıl 20 milyondolar kazanç elde etmeyi başarmıştır.

JakePaul  (21. 5 milyon dolar)

Komik videolar paylaşarak kısa sürede 1 milyon takipçiye sahip olan Jake, bu ilginin farkına vararak Youtube kanalı açmış ve bu kanalda kısa sürede zirveleri görerek kazanç elde etmeye başlamıştır. Buna göre ise listenin ikinci sırasında yer alarak bu yıl 21.5 milyon dolar kazanç elde etmiştir.

RyanToysReview  (22 Milyon Dolar)

İnanılması güç olsa bile en çok kazanan ve geçen yıla oranlarbu kazancını ikiye katlayan Youtuber 8 yaşında ki RyanToysReview olmuş olup, buyıl gelir ise 22 milyon dolar olmuştur.CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz